Poslední aktualizace: 20.3.2019

Přijetí nejlepších žáků starostou města Bochova
Jak již se stalo dobrou tradicí naší školy, byli i letošní rok přijati vybraní žáci starostou města u příležitosti zakončení školního roku 2007/2008. Nejedná se vždy o nejlepší žáky podle prospěchu, ale třídní učitelé je doporučují spíše podle jejich morálních vlastností, zapojení se do života třídy a školy, podle účasti v soutěžích atd.

Přijetí žáků na radnici
Ve středu 25. června přijal pan starosta nejlepší žáky jednotlivých tříd naší školy spolu a žáky ZŠ. Pozváni byli pochopitelně i rodiče dětí. Každý z žáků dostal květinu, knihu a drobné dárky. Děti se zapsaly do pamětní knihy a na závěr byli všichni pozváni na malé občerstvení do informačního centra. Na fotografiích jsou někteří přijatí žáci s naší paní učitelkou Martou Giorgiutti.

dscf1688.jpg dscf1707.jpg dscf1708.jpg dscf1709.jpg dscf1710.jpg dscf1712.jpg