Poslední aktualizace: 14.6.2019

2. základní škola Bochov, příspěvková organizace

Okružní 367, Bochov, 364 71, okres Karlovy Vary

EUpenizeskolam.cz Zachranný kruh Ovoce do škol Bochov Edulab Atletika pro děti Dokážu to!
Schodoběh 2009
Dne 21.10. se naše škola zúčastnila tradičního zápolení v běhu do schodů, které se konalo v Karlových Varech.

Výsledková listina krajského kola školních soutěží
žáků základních škol praktických a speciálních,
Karlovarský kraj, školní rok 2009/2010

 

schodiště vedoucí ke střelnici Magnum, 21.10.2009

 

ve Schodoběhu-soutěž jednotlivců

 

 

Kategorie: Mladší žáci

 

Poř.

číslo

Jméno a příjmení

soutěžícího

Rok

narození

Škola,

adresa školy

Výsledný čas

Umístění

 

  1.  

Jankura Lukáš

1997

ZŠP Bochov

17.43

4.

  1.  

Kamil Maťaš

1997

ZŠP Bochov

21.00

10.

  1.  

Valuš Daniel

1997

ZŠP Horní Slavkov

16.20

2.

  1.  

Florián Miroslav

1997

ZŠP Svahová

15.33

1.

  1.  

Husár David

1997

ZŠP Svahová

16.40

3.

  1.  

Půhoný Petr

1997

ZŠ Nová Role

22.02

11.

  1.  

Danč Jaku

1996

ZŠ Nová Role

17.51

5.

  1.  

Ratajczak Domini

1998

ZŠP Ostrov

18.97

7.

  1.  

Gojda Rober

1999

ZŠP Ostrov

24.23

12.

10. 

Ferko David

1998

ZŠP Ostrov

17.74

6.

11. 

Berky Roman

1998

ZŠP a MŠ Toužim

19.06

9.

12. 

Nguyen Kája

1998

ZŠP Ostrov

35.03

13.

13. 

Oláh Ondřej

1997

ZŠP a MŠ Toužim

19.63

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Starší žáci

 

Poř.

číslo

Jméno a příjmení

soutěžícího

Rok

narození

Škola,

adresa školy

Výsledný

čas

 

Umístění

 

14.  

Kudry Denis

30.12.1993

ZŠP Bochov

17.48

14.

15.  

Kudry Lukáš

29.8.1995

ZŠP Bochov

16.58

13.

16.  

David Maťaš

26.1.1996

ZŠP Bochov

16.42

12.

17.  

Ferko Richard

23.7.1996

ZŠP Horní Slavkov

18.73

15.

18.  

Vans Pavel

13.8. 1996

ZŠP Horní Slavkov

15.61

10.

19.  

Šimon Antonín

20.4.1996

ZŠP Horní Slavkov

19.82

17.

20.  

Oračko Jakub

19.9.1994

ZŠP Mariánské Lázně

14.71

7.

21.  

Kovářík Jakub

9.5.1994

ZŠP Žlutice

14.95

8.

22.  

Schiller Jakub

9.5.1995

ZŠP Žlutice

14.08

4.

23.  

Ganovič Bořivoj

7.11.1993

ZŠP Žlutice

14.06

3.

24.  

Tomáš Adam

23.4.1994

ZŠ,MŠ a PrŠ K.Vary

13.21

1.

25.  

Oláh Jan

01.07.1995

ZŠP Ostrov

15.49

9.

26.  

Horváth Leon

14.09.1994

ZŠP Ostrov

14.17

6.

27.  

Tokár Vojtěch

11.11.1996

ZŠP Ostrov

15.97

11.

28.  

Peha Bartoloměj

12.9.1996

ZŠ a MŠ Toužim

14.08

4.

29.  

Kublent Patrik

28.5.1995

ZŠ a MŠ Toužim

19.18

16.

30.  

Dvořák Jan

24.3.1994

ZŠ a MŠ Toužim

13.28

2.

 

 

p1020970.jpg p1020973.jpg p1020974.jpg p1020975.jpg p1020976.jpg p1020979.jpg

 


Copyright © 2007-2015 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz