Poslední aktualizace: 14.6.2019

22.března 2008- Světový DEN VODY

Akce přeložena z důvodu špatného počasí na 31. 3. v pondělí.
„Den vody - modrý den“

(Děti i vyučující se obléknou do modrého oblečení např. triko, kalhoty, čepice, šála atd.)

Exkurze : Žlutická přehrada
U příležitosti Světového dne vody se žáci naší školy zúčastnili exkurze žlutické přehrady.
Exkurze byla naplánovaná na 25.3.2008, ale vzhledem k nepříznivému počasí jsme ji přeložili na pondělí 31.3.2008. A to jsme udělali dobře.Bylo nádherné počasí, sluníčko nám hřálo, byl krásný jarní den.
Do Žlutic jsme přijeli autobusem a na přehradu jsme šli asi 4 km pěšky. Cesta vedla krásnou přírodou v chatové oblasti.
Pan hrázný Miroslav Beneš nás provedl přehradou a vyprávěl zajímavosti týkající se vzniku, historie nádrže a rekreace kolem ní.
Viděli jsme také mládě jezevce.
Dětem i vyučujícím se návštěva přehrady moc líbila.

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Pechočiakové za ochotu a laskavost při poskytnutí autobusu do Žlutic.

Dále bych chtěla poděkovat p.Benešovi za velmi zajímavé vypravování o přehradě.

Dagmar Stejskalová
koordinátor EVVO - ZŠP Bochov

Program dne:

8.00 – 8.10 hod. Zahájení Dne vody, seznámení s programem

8.20 – 8.40 hod . Odjezd autobusem do Žlutic

8.40 – 10.00 hod. Pochod na přehradu

10.00 – 11.40 hod. Návštěva přehrady

11.40 – 13.10 hod Odchod z přehrady na autobus.zastávku

13.30 hod.Příjezd do Bochova na náměstí

(akce ukončena)

Žáci si vezmou s sebou svačinu a pití na celý den, sportovní obuv!!!

avoda.jpg bvoda.jpg cvoda.jpg dvoda.jpg evoda.jpg fvoda.jpg gvoda.jpg hvoda.jpg ivoda.jpg jvoda.jpg kvoda.jpg lvoda.jpg mvoda.jpg nvoda.jpg ovoda.jpg pvoda.jpg qvoda.jpg voda.jpg