Poslední aktualizace: 24.6.2019

Školní rok 2007/2008
11.4.2008

Umíte to s počítačem?
Soutěž "Umíte to s počítačem" pro žáky ZŠ praktických a ZŠ speciálních, finále okresního kola Karlovarského okresu, pořádala Základní škola praktická a ZŠ speciální Ostrov v pátek 11. dubna 2008, začátek v 9:00 hod. v PC učebně školy.
Pravidla soutěže: družstvo tvořilo dvojice (mohla být i smíšená), výkon byl hodnocen podle bodovací tabulky, při shodě bodů rozhodoval čas.
Kategorie: dívky a chlapci ze 7. - 9. ročníků.

Soutěže se zúčastnily dívky: Kateřina Gallšneiderová a Marie Adamová

S našimi děvčaty jsem vyrazila brzy ráno z Bochova. Děvčata byla krásně oblečená, neboť se chtěla na soutěži líbit. Na trase do Ostrova se k nám postupně přidalo několik dalších družstev. Hded po příchodu do učebny zasedla družstva k počítačům a byl jim měřen čas, po který řešily jednotlivé úlohy. Zadání úkolů bylo srozumitelné a jasné. Žákům se dařilo rychle pracovat.Dosahovali velmi shodných výsledků a zde hrálo velikou roli, jakou rychlostí spolupracovali ve dvojici. Po dokončení následovalo vyhlášení výsledků. My jsme se umístili na pátém místě.Děvčata byla trochu zklamaná, že nebyla rychlejší, ale nutno říci, že rozdíly byly skutečně jen nepatrné.
Všechna družstva pracovala na výbornou a ve skvělém čase.

Těšíme se opět na příští školní rok a doufáme, že tentokrát budeme ještě lepší!
ZŠ praktická Bochov, ICT koordinátor Mgr. Zůzová H.

sejmopc.jpg sejmoutpc.jpg sejpcut.jpg spcmout.jpg

Školní rok 2006/2007